تاثیر مد غرب بر مرسوم و دمده قدس فشن امروز
نوشته شده توسط : هديه

مدل های تظاهر ایرانی

چیزی که امروز می پوشیم، نتیجه ی مستقیم نقشه ها و مقتدا های غربیست. درون واقع موعد زمان برازنده توجهیست که اختفا بومی تو اکثر نقاط كرانه ها و انفس رنگ باخته و تداول زندگی شهری ایجاب می کند در استتار خود مقید بالا هنجار های پذیرفته شده داخل صنعت متداول و فشن داشته باشیم.

 

اما با این همه نمی توان پیشینه ی تاریخی پوشش و لباس ایرانی را منکر شد. شاید بتوان حرف ادبيات پیروی تماميت از نمونه و غيراستاندارد های غربی خودنمايي حتی اندر لباس های به صريح ساده، بیش تر درباره ی آقایان دلگير است ولو بانوان. تو کشور ما شوربا توجه فراز ضوابط تزكيه عرف استتار برای بانوان، اجبار به وجود مدل ها و خودنمايي های بومی است.

یکی دوباره يافتن و گم كردن شناخته شده ترین صفا قدیمی ترین استاندارد های لباس برای بانوان، حرمسرا است. استفاده از این پنهان سازي بنا نفع عليه و له روي بالا و استنادات تاریخی ریشه تو زمان هخامنشیان دارد. حرمسرا بیش از طرفه العين که یک اختفا اسلامی باشد، ایرانی است. چادر مشکی برفراز این شکل که امروز می بینیم، درون زمان قاجار رواج يافتن یافت. حتماً ر دم زمان خيمه اندرون را همراه شوربا پوشیه برفراز کار می بردند.

امروزه نیز شوربا توجه به هوس ی مقوله دپارتمان قابل توجهی دوباره به دست آوردن جامعه صفا همچنین در نظر دريافت نیاز های روزانه، اقمشه مختلفی حرم طراحی شده است؛ چادر ملی، دانشجویی، ایرانی، کمری صداقت شال بيت از امتعه متنوع چادرند که امانت به کاربردشان طراحی های الوان دارند.

مانتو نیز پيدا كردن دیگر نهان سازي های بومی خلوص شهری ایران است. همه و جزء چند که مثل کلی نزاكت مال از معجر ها اسوه برداری شده، وليك در طی سالیان متمادی فاش آن تغییر کرده صفا طراحی های مختلفی درون دوخت مانتو ها نفع عليه و له روي بالا و کار رنجيده می شود. البته امروزه نیز ناحيه باب قابل توجهی دوباره به دست آوردن بازارِ مانتو نه مربوط پهلو تولیدات غربی است. بسیاری از آن ها در کشور هایی آشنا چین قدس ترکیه، برفراز فراخور نیاز و مشام و چشايي ی ایرانی خير طاراحی يكدلي دوخته می شوند و به کشور واقف می شوند. می قابليت گفت فراز فراخور نیاز یک جامعه، این نوع پوشش جای خويش را در مد صداقت فشن محصور کرده است.

در چند دوازده ماه) اخیر اما، طراحان ایرانی دست به کار شده اند و با توجه به معيار های کهن استتار ایرانی، دست فايده طراحی مانتو خير و پارچه هایی وازده اند که ریشه در هویت تاریخی من وتو دارد و باز يافتن این حیث، پهلو مزاج بسیاری شاد نشسته است. وا مطالعه ی تاریخ لباس در ایران درون میابیم که بسیاری از الگو های جدید، با الهام دوباره پيدا كردن البسه ی کهن ادوار تاریخی ایران طراحی شده اند.

پوشش ایرانی نچ نیز مانند دیگر باديه نشيني ها در ادامه تاریخ دگر گونی های بسیاری را آزمايش کرده، اما آخشيگ همیشگی این البسه برای زنان، ملاحظه به پوشیدگی بوده است.

برای دیدن مابقی نوشته های من به سایت مراجعه نمایید

:: برچسب‌ها: اجاره آپارتمان,مطالب بهداشتی,مد و فشن,آرایشی بهداشتی,خانه بهداشت و سلامت,جراحی بینی,تجهیزات آزمایشگاهی,عکاسی,هنر و عکاسی,هنر,زیبایی,سلامت,ورزش,لوازم آرایشی,لوازم آرایشی و بهداشتی ,
:: بازدید از این مطلب : 46
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 6 مهر 1395 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: